Alexandrite Epicare LP

  Long pulse Alexandrite Lazer cihazlarından beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış olan Light Age’in Epicare LP ve LPX lazer cihazları, güvenli ve etkin uygulamada en iyiyi hedefleyen kliniklerin ihtiyaçlarını karşılar.

  Yüksek hızı ve gelişmiş özellikleriyle hasta sayısı yüksek olan kliniklerin; dayanıklı, kullanımı kolay ve ucuz maliyetli olmasıyla da medi-spa’ların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

  EPICARE Long Pulse Alexandrite Lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahip lazer epilasyon sistemlerindendir.

  Epicare Alexandrite Lazer epilasyon cihazı performans, hız ve etkinliği ile yüksek müşteri memnuniyeti ve uygulama başına düşük maliyet sağlar. Hastalara daha kısa ve az seans sürelerinde uygulama yapıldığından elde edilen kazanç artar.

  Epicare Lazer Epilasyon Cihazı, FDA tarafından onaylanmıştır ve geniş bir kitle tarafından en kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlayan lazer epilasyon cihazı olarak kabul görmüştür. En etkin lazer teknolojisini kalite ve güvenle birleştiren Epicare lazer cihazları gerek yoğun çalışan klinikler, gerek özel muayenehaneler, gerekse güzellik merkezlerindeki bütün ihtiyaçları karşılar.

  Light Age Epicare Alexandrite lazer cihazı diğer alexandrite lazer cihazları arasında en hızlı, en güçlü ve doz seçeneği aralığı en geniş olan bilgisayar kontrollü lazer epilasyon cihazıdır. 100 Watt’lık güç ile 15 mm’lik ve 18 mm’lik spot alanlarında saniyede 3 atış ile çalışma ayrıcalığı sağlar. Bilgisayar destekli analiz yapıp müşteriye verilen dozu otomatik olarak ayarlayan smart screen kullanıcı arabirimi, sadece Epicare Alexandrite lazer cihazında vardır. Smart Screen kullanıcı arabirimiyle en efektif ayarı ayarlayıp müşterinize en ideal dozlarda uygulama yapmanızı sağlarken müşterinize ne zaman uygulama yaptığınızı, hangi bölgesine hangi dozlarla atış yaptığınızı gösterir ve birçok veriyi otomatik olarak kaydetme imkanı sağlar.