Erkeklerde Epilasyon

  ERKEKLERDE LAZER APİLASYON

  Koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon bayanlara göre çok daha acısız ve konforludur. Alexandride lazer ve Buz (Diode) Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtarabiliyorlar. Özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Lazer epilasyon teknolojisiyle artık acısız,  ortalama 4 – 6 seans da istenilen sonucu elde etmek mümkün.

  Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonuçları

  Erkeklerde lazer epilasyon uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkeklerde kısa sürede kalıcı sonuçlar sağlanır.

  Erkekler İçin Lazer Epilasyon Merkezleri
  Lazer epilasyon merkezleri daha çok bayanlara hizmet vermek için planlanmıştır. Erkeklere bölge sınırlaması olmaksızın lazer epilasyon hizmeti sunan merkez yok denecek kadar azdır. Estetik ünitemizde erkeklere her türlü lazer epilasyon uygulaması yapılmaktadır.
  Erkeklere Lazer epilasyon uygulaması için erkek çalışanlarımız bulunmaktadır.

  Lazer epilasyon Hastalıklarda Tedavi Amaçlı Kullanılır mı?

  Evet, bazı durumlarda lazer epilasyon tedavi amaçlı da kullanılır. Bu durumlar:

  • Batıklarda lazer epilasyon:

  Lazer epilasyon, özellikle erkeklerde sakal bölgesi ve boyunda, kadınlarda ise bikini bölgesi ve bacaklarda oluşan batıklarda oldukça etkilidir. Bu bölgelerde iltihaplanmaya ve ağrılı kabarıklıklara sebep olan batık kılların kök kısımlarına ulaşan lazer ışını problemi tedavi eder

  • Pilonidal sinüs (kıl dönmesi):

  Kuyruk sokumu bölgesinde ağrılı iltihaplanma ile kendini gösteren bu sorunun tekrarlamasının önlenmesinde de kılların lazer epilasyon ile tedavi edilebildiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır